rüyada helikopter görmek

Rüyada helikopter görmek ne demektir, yada rüyada helikoptere binmek ne anlama gelir diye sorayım.. rüyada helikopter görmekKarışıktı biraz, helikoptere binmiş bir yere doğru doğru gidiyorduk babamla ama nereye gittiğimizi nereye uçtuğumuzu tam olarak bilmiyorduk hava şartları çok kötü olduğunu söylüyordu pilot ve çok korkmuştu acil bir durum olduğunda helikopteri kullanabilirmisin diye sordu bana. Sonra birden helikopter düşmeye başlıyor. Anlam veremedim ne olduğuna, benim için bu rüyayı yorumlarmısınız.

Rüyada uçmak olarak aramayı düşündüm ancak nesnelere dayalı diye birşey yazıyordu, bu anlamda helikopter görmenin önemli bir detay olduğunu düşündüm ve size yazdım lütfen beni merakta bırakmayın.

Rüyada helikopter görmenin yorumu:

Bir helikopter tasarladığını ve ürettiğini yada satın aldığını gören kişi, işlerin de başarılı olacaktır.Kişi rüyasında helikopteri satıyorsa eğer başarızı olacağını yada başarıyı kaybedeceği anlamına gelir. Bir helikopter yaptığını gören, kendi calışması ve gayretiyle hiç kimseden destek almadan önemli bir mevki sahibi olur ve meşhur olur.

Rüyada helikoptere binmek, kişinin kendsiini tehlikeye atmasına delalettir, helikopterden inmek ise tehlikeden kurtulmaya işarettir. Helikopter ile havada akrobatik hareketler yaptığını gören kişi tehlikelere karşı cesaretli olacağına delalettir. Rüyada helikopter görmek esasen mevki ve rütbeye delalettir.

Bu yazı H kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir